Կառավարությունը փնտրում է Քաղաքաշինության կոմիտեի ղեկավար․ ուղարկեք ինքնակենսագրություն
Քաղաքաշինության բնագավառի լիազոր մարմնի (Քաղաքաշինության կոմիտեի) ղեկավարի պաշտոնում թեկնածուների կադրային բանկը համալրելու նպատակով վարչապետի աշխատակազմը հայտարարում է ինքնակենսագրությունների հավաքագրում։
Պահանջվում է պատշաճ կրթություն, ծրագրերի կառավարման, ղեկավարման, վերահսկողության կամ համակարգման փորձ և հմտություններ։
Ինքնակենսագրությունը և մոտիվացիոն նամակը կարող եք ուղարկել [email protected] էլեկտրոնային փոստի հասցեով՝ մինչև 2024 թվականի հունվարի 9-ը ներառյալ։
Հարցազրույցներից հետո երեք թեկնածուի տվյալները կներկայացվեն վարչապետին՝ Կառավարության հաստատմանը ներկայացնելու համար։

Правительство ищет главу Комитета градостроительства: отправьте резюме
Поддержи А1+!Аппарат премьер-министра Армении сообщает, что в целях пополнения кадрового банка кандидатов на должность руководителя уполномоченного органа в сфере градостроительства (Комитета градостроительства) объявляет сбор резюме.
Требуются соответствующее образование, опыт и навыки в управлении проектами, лидерстве, надзоре или координации.
Свое резюме и мотивационное письмо можно отправить на адрес электронной почты [email protected] до 9 января 2024 года включительно.
После собеседований данные трех кандидатов будут представлены премьер-министру на утверждение правительства.