Աջակցիր «Ա1+»-ինUcom-ը ապրիլի 15-ից հունիսի 30-ը Unity բոլոր սակագնային պլաններում 100 Մբ/վ-ով առանց հավելյալ վճարի բարձրացրել է տան ինտերնետի արագությունը՝ հնարավորություն տալով բաժանորդներին իրական օգտագործման պայմաններում լիարժեք զգալու Հայաստանի լավագույն ֆիքսված ցանցի առավելությունները։
Արագության բարձրացումը հասանելի է ինչպես Unity ընթացիկ բաժանորդների, այնպես էլ նոր միացողների համար և գործելու է մինչև 2026 թվականի հունիսի 30-ը։
«Ucom-ում մենք շարունակաբար զարգացնում ենք մեր ծառայություններն առաջնորդվելով մեկ պարզ սկզբունքով՝ բարելավել մեր բաժանորդների փորձառությունը և տալ առավելագույն արժեք։ Մենք ուզում ենք, որ մեր բաժանորդները՝ երկրի ամբողջ տարածքում հնարավորություն ունենան բացահայտելու Հայաստանի լավագույն ֆիքսված ցանցի որակը»,– նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ավելի բարձր արագությունը բաժանորդներին հնարավորություն կտա հարմարավետ օգտվել թվային ծառայություններից՝ սկսած առցանց աշխատանքի և ուսուցման գործիքներից մինչև ժամանցային հարթակներ՝ ապահովելով կայուն և անխափան փորձառություն։
Ucom-ը շարունակաբար զարգացնում է իր կոնվերգենտ ծառայությունները՝ ստեղծելով մեկ միասնական էկոհամակարգ, որտեղ արագությունն ու կայունությունը հիմք են հանդիսանում ամբողջական թվային փորձառության համար։
Նշենք, որ 2026 թվականի հունիսի 30-ից հետո ինտերնետի արագությունը կվերադառնա գործող սակագնային պլաններով սահմանված սկզբնական մակարդակներին։

С 15 апреля по 30 июня Ucom увеличил скорость домашнего интернета на 100 Мбит/с во всех тарифных планах Unity без дополнительной платы, предоставив абонентам возможность в реальных условиях использования в полной мере ощутить преимущества лучшей фиксированной сети Армении.
Повышение скорости доступно как для действующих абонентов Unity, так и для новых подключений и будет действовать до 30 июня 2026 года.
«В Ucom мы постоянно совершенствуем наши услуги, руководствуясь одним простым принципом — улучшать пользовательский опыт наших абонентов и предоставлять им максимальную пользу. Мы хотим, чтобы наши абоненты по всей стране получили возможность оценить качество лучшей фиксированной сети Армении», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Более высокая скорость позволит абонентам комфортно пользоваться цифровыми сервисами — от инструментов для онлайн-работы и обучения до развлекательных платформ, обеспечивая стабильный и бесперебойный опыт использования.
Ucom продолжает развивать свои конвергентные услуги, создавая единую экосистему, в которой скорость и стабильность являются основой полноценного цифрового опыта.
Отметим, что после 30 июня 2026 года скорость интернета вернется к стандартным уровням, предусмотренным действующими тарифными планами.