Աննա Հակոբյանը հյուրընկալել է Արա Աբրահամյանին
ՀՀ վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» և «City of smile Ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը մայիսի 12-ին հյուընկալել է «Ռուսաստանի Հայերի միության» (ՌՀՄ) նախագահ, ՅՈՒՆԵՍԿՕ-ի բարի կամքի դեսպան Արա Աբրահամյանին:
Հանդիպմանը Արա Աբրահամյանը պատմել է մայիսի 12-14-ին Հայաստանում անցկացվող «Ճակատագրերը տարբեր են, հաղթանակը` մեկը» խորագրով համաժողովի մասին:
Աննա Հակոբյանը ներկայացրել է իր ղեկավարած երկու հիմնադրամների «Իմ քայլը» և «City of smile ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների գործունեությունը:

Анна Акопян приняла Ара Абрамяна
Поддержи А1+!Супруга премьер-министра Республики Армения, председатель Совета попечителей благотворительных фондов “Мой шаг” и “Город улыбок - City of smile” - Анна Акопян 12 мая приняла президента “Союза армян России” (САР), посла доброй воли ЮНЕСКО Ара Абрамяна.
В ходе встречи Ара Абрамян рассказал о проходящем с 12 по 14 мая в Армении Форуме “Разные судьбы, Победа одна”.
Анна Акопян представила деятельность двух руководимых ею благотворительных фондов “Мой шаг” и “Город улыбок - City of smile”. Они обсудили пути дальнейшего сотрудничества.