Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ՝ Երևանում և մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դավթաշեն թաղ. 1, 8, փողոցներ, Բ-2 թաղ․ 119, 120, 121, 129, 130, 131, 132, 133, 134 շենքեր և հարակից բաժանորդներ, Բագրատունյաց պող․ 24, 26, 26/1, 28, 30 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 4-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 1, 4, 5, 6, 7 փողոցների առանձնատներ, Նորքի 2-րդ փողոց 1-ին, 2-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան, Ս․ Խանզադյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Բարբյուսի փ. 63-66 շենքեր, Ա․Խաչատրյան փ. 24/1-26/3 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 27, 27Ա շենքեր, Գրիգոր Արծրունու փ. 70/1-88 շենքեր, Թաիրովի փ. 5-47 առանձնատներ, Նորագյուղ թաղ. 87-346 ռանձնատներ, Թումանյան փ. 31, 31ա, 33 շենքեր, Հին Երևանցու փ. 57, 59, 61 առանձնատներ, Փարպեցու փ. 15-28 շենքեր, Մաշտոցի պող. 29, 31 շենքեր, Տերյան փ. 68ա շենք, Կորյունի փ. 13, 13ա, 15ա շենքեր, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Արմավիրի մարզ՝
11:00-17:00 Էջմիածին քաղաք մասնակի,
Արարատի մարզ`
10:00-13:00 Արարատ քաղաք՝ Շահումյան, Խանջյան, Երկաթուղայինների փողոցներ մասնակի, Վեդի քաղաք՝ Արարատյան և Թումանյան փողոցներ մասնակի, Տափերական գյուղ մասնակի,
10:30-12:30 Լանջազատ գյուղ մասնակի
10:30-12:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Միկոյան և Սևակի փողոցներ մասնակի, Վայք քաղաք՝ Տերյան, Մյասնիկյան, Ալավերդյան և Շահումյան փողոցներ մասնակի,
10:00-14։00 Վայք քաղաք՝ Երկրաբանների փողոց և Ջերմուկի խճուղի մասնակի, Չայքենդ թաղամաս, Խնձորուտ, Նոր Ազնվաբերդ, Զառիթափ, Գոմք, Կապույտ, Ազատեկ, Զեդան, Փոռ, Բարձրունի, Մարտիրոս և Սերս գյուղեր,
10։30-13:30 Չարենցավան քաղաք՝ 6-րդ թաղ. 1-33 շենքեր, քաղաքապետարան, ՆԳ բաժանմունք, փոստ, երաժշտական դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Նոր Արտամետ գյուղն ամբողջությամբ, Նոր Գեղի համայնք, Նոր թաղամաս և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Զովք գյուղ մասնակի, Առինջ գյուղ՝ Խ․Աբովյան և Պ․Սևակի թաղամասեր,
11։00-17:00 Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի Առափնյա, Չարենցի, Պռոշյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Գայի, Սաֆարյան, Նար-Դոսի, Սպանդարյան և Շիրազի փողոցներ մասնակի, Թարգմանչաց, Րաֆֆու, Իսահակյան, Խանջյան, Սայաթ-Նովայի, Զաքարյան, Մովսես Եղվարդեցու, Արա Գեղեցիկի, Շահումյան և Զորավար Անդրանիկի փողոցներ,
11:00-13:00 Մարտունի քաղաք մասնակի, Գավառ քաղաք՝ Միքայելյան փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ, «Ամեն ինչ տան համար» խանութ-սրահ և հարակից բնակիչ- բաժանորդներ, Ազատության փողոց մասնակի, Միքայելյան փողոցի փակուղի, Միքայելյան 2-րդ նրբանցքի «Փեփոյի ձոր» կոչվող տարածքի բնակիչ-բաժանորդներ, Դատախազության շենք, Գավառի պետական համալսարան, Գավառի կենտրոնական հիվանդանոց և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատւթյան փողոցի «Գավառ» գազալցակայան և Օգոստոսի 23 փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-13:00 Իջևանի քաղաք՝ Աբովյան, Երևանյան, Ղարագյոզյան, Թավրիզյան, Նալբանդյան փողոցներ, Իջևանի բժշկական կենտրոն, Ոստիկանության տարածք, Փոստ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 7 марта текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 улицы 1, 8 в кв. “Давташен”, жилые дома 119, 120, 121, 129, 130, 131, 132, 133, 134 в кв. “Б-2” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 24, 26, 26/1, 28, 30 на пр. Багратуняца, частные дома на 4-ом переулке пр. Багратуняца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частные дома на улицах Норка 1, 4, 5, 6, 7, частные дома на 1-ом и 2-ом переулках 2-ой улицы Норка, частные дома на улицах Г. Овсепяна, С. Ханзадяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Норк Мараше;
11:00-17:00 жилые дома 63-66 на улице Барбюса, жилые дома 24/1-26/3 на улице А. Хачатряна, жилые дома 27, 27А на улице Гр. Кочара, жилые дома 70/1-88 на улице Гр. Арцруни, частные дома 5-47 на улице Таиров, частные дома 87-346 в кв. “Норагюх”, жилые дома 31, 31а, 33 на улице Туманяна, частные дома 57, 59, 61 на улице Ин Ереванци, жилые дома 15-28 на улице Парпеци, жилые дома 29 31 на пр. Маштоца, жилой дом 68а на улице Теряна, жилые дома 13а, 13, 15а на улице Корюна, жилые дома 10-24 на улице Чаренца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 частично город Эчмиадзин;
10:00-13:00 частично улицы Шаумяна, Ханджяна, Еркатугаиннери в городе Арарат; частично улицы Араратяна, Туманяна в городе Веди; частично село Таперакан;
10:30-12:30 частично село Ланджазат;
10:30-12:30 частично улицы Микояна, Севака в городе Ехегнадзор; частично улицы Теряна, Мясникяна, Алавердяна, Шаумяна в городе Вайк;
10:00-14։00 улица Еркрабаннери, частично Джермукское шоссе, квартал “Чайкенд” в городе Вайк; села Хндзорут, Нор Азнваберд, Заритап, Гомк, Капуйт, Азатек, Зедан, Пор, Бардзруни, Мартирос, Серс;
10։30-13:30 жилые дома 1-33 в 6-ом квартале, мэрия, отделение ВД, почтовое отделение, музыкальная школа и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Чаренцаван;
10:30-16:30 село Нор Артамет полностью; община Нор Гехи; квартал “Нор” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-16։00 кварталы “Х. Абовян”, “П. Севак” в селе Ариндж; частично село Зовк;
11։00-17:00 частично город Егвард и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично улицы Ширака, Арапня, Чаренца, Прошяна, Абовяна, Комитаса, Гая, Сафаряна, Нар-Доса, Спандаряна, Шираза; улицы Таргманчац, Раффу, Исаакяна, Ханджяна, Саят-Новы, Закаряна, Мовсеса Егвардецу, Ара Гехецика, Шаумяна, Зоравара Андраника;
11:00-13:00 частично город Мартуни; абоненты-жильцы улицы Микаеляна, магазин “Амен инч тан амар” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично улица Азатутяна, тупик улицы Микаеляна, абоненты-жильцы территории под названием “Пепои Дзор” на 2-ом переулке Микаеляна, здание Прокуратуры, Гаварский государственный университет, центральная больница Гавара и прилегающие абоненты жильцы, газозаправочная станция “Гавар” на улице Азатутяна, абоненты-жильцы на улице Огостоси 23 в городе Гавар;
12:00-13:00 улицы Абовяна, Ереванян, Карагезян, Тавризян, Налбандяна, медицинский центр Иджевана, территория Полиции, почтовое отделение и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Иджеван;