Այսօր կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 9-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Անդրանիկի փ. 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156 շենքեր, Նազարբեկյան փ. 17, 18, 19, 21 շենքեր, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 234, 275 առանձնատեր, «Նյու Սքայ Գրուպ» ՍՊԸ, Երևանի «Մանկան տուն» ՊՈԱԿ, «Ռեժինե» հյուրանոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 8, 13 շենքեր, Խորենացի փ. 28, 29, 30 շենքեր, թիվ 21 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Հ․Մուրադյան փ. 16, 23, 23/1, 35 շենքեր և 14-41/5 առանձնատներ, Օրբելի փ. 16, 18 շենքեր և Կիևյան 2-րդ նրբ․ 6-27 առանձնատներ, Սարկավագի փ. 1-16 առանձնատներ, Սարկավագի 1-ին նրբ․ 1-15 և 2-րդ նրբ․ 1-6Ա առանձնատներ, Սարկավագի 3-րդ նրբ․ 8/2 շենք և 1 առանձնատուն, Քանաքեռ թաղ. 1-24 առանձնատներ, Քանաքեռ թաղ. 1փ. 1-43 և 4փ. 17 առանձնատներ, Քանաքեռ թաղ. 2փ․ 2-րդ նրբ․ 9/3, 20 առանձնատներ, Պարույր Սևակի փ. 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5 շենքեր, Աղասու փ. 1-37 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 2/13, 5/1, 5/2 շենքեր և 2/4, 2/15, 2/19, 14 առանձնատներ, Ուլնեցու փ. 3-րդ փակ․ 7 շենք, Ուլնեցու փ. 141/4, 141/7 առանձնատներ, Լեփսիուսի 2փ․ 2/2 առանձնատուն, Թբիլիսյան խճ․ 1/8 շենք, Արղության փ. 10/6, 20/1 շենքեր և 12-34 առանձնատներ, Մամիկոնյանց 1-ին նրբ. 6/2 առանձնատուն, Էմինի փ. 5, 6, 7, 16 շենքեր և 1Ա-21 առանձնատներ, Ազատության պող. 12/1, 12/2, 12/3, 12/4 շենքեր, Քեռու փ. 77-99 առանձնատներ, Կոնդ թաղ. 19-189 առանձնատներ, Թաիրով փ. 10-46 առանձնատներ, Նորագյուղ թաղ. 64-350 առանձնատներ, Իսակովի պող. 3/1, 3/2 առանձնատներ, Խորենացի փ. 7, 9 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 87 մանկապարտեզ, Բագրատունյաց պող․ 15 շենք, Եղբայրության փ․ 16 շենք, Գարեգին Նժդեհի փ․ 1, 3 շենքեր, Մանանդյան փ․ 17 շենք, Նորագավիթ թաղ. 1, 2, 3, 6, 7, 8 փողոցների առանձնատներ, Նորագավիթ թաղ. 1-ին փողոցի 1-ին փակուղու; 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի; 6-րդ փողոցի 2-րդ փակուղու առանձնատներ, Նորագավիթ թաղ. 1-ին փողոցի 3-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անդրանիկի փ. 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156 շենքեր, Նազարբեկյան փ. 17, 18, 19, 21 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Արևիկ գյուղ,
10:00-14:00 Դաշտավան, Դարբնիկ և Փոքր Վեդի գյուղեր մասնակի,
11:00-13:00 Հնաբերդ գյուղ մասնակի,
11:00-16:00 Արտաշատ քաղաք՝ Արազի փ. 43 շենք և Մարքսի փողոց մասնակի,
13:00-16:00 Այգեստան գյուղ մասնակի,
11։00-15։00 Շատին գյուղ մասնակի,
10։00-15։00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Չարենցի, Մհեր Մկրտչյան, Պահլավունյաց փողոցներ, Ոստիկանություն, դպրոց, մանկապարտեզ, «Ֆլեշ» բենզալցակայան, «Սամվել Փուրթոյան» ԱՁ, «Պարկ վիլլիջ» հանգստյան տուն, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոցային համալիր, «Ռոյալ», «Լեգալ» «Ագամիկ» «Ադոմաս», «Միքայել Վարդանյան», «Տիրամայր», «Գուդ Ռենդ», «Մատակարարում» ընկերություններ, Նոր թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-13։00 Բջնի համայնք, Բջնիի ամառանոցներ, «Յուքոմ», «Վեոն Արմենիա», «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Բալահովիտ գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Կոտայք, Գեղաշեն և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի, Կամարիս գյուղն ամբողջությամբ,
12:00-15:00 Աբովյան քաղաքի 6, 7, 8 միկրոշրջաններ, կենտրոն թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, գազի գրասենյակ և քաղաքապետարանի շենք,
10։30–16:30 Լիճք բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00–14:00 Ծակքար բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
12։00-15։00 Ճամբարակ քաղաք՝ Գարդմանի, Բայրոնի, Հ․ Նադարյան, Չարենցի, Կոմիտասի, Սեպտեմբերի 21-ի, Պարույր Սևակի, Գարեգին Նժդեհի, Տիգրան Մեծի, Չիլինգարյանների, Օգոստոսի 23-ի և Մաշտոցի փողոցներ, Վերին Ճամբարակ թաղամասի գերեզմանամերձ հատվածներ, Վերին Ճամբարակ թաղամասի «Պարգև» ՍՊԸ, թիվ 5 մանկապարտեզ, զինմաս, գազալցակայան, ասֆալտի գործարան, Ներքին Ճամբարակ թաղ. 4-րդ դպրոց, Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան, Բարեպատ գյուղեր, Գետիկ, Մարտունի, Թթուջուր, Ներքին Ճամբարակ, Վահան Շորժա, Աղբերք և Դրախտիկ գյուղեր,
Տավուշի մարզի՝
12:00-14:00 Կողբ գյուղ, Բերդավան գյուղ մասնակի, գազի լցակայաններ, բջջային կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Աշոցք գյուղի 1-ին փողոց մասնակի:
11:00-17:00 Ախուրյանի տարածաշրջան` Ղարիբջանյան, Ախուրիկ, Ոսկեհասկ գյուղեր, «Շիրակ» թռչնաբուծարան, Ազատանի գազալցակայան, Կարտոֆիլի պահեստներ, «Իգիթ» ՍՊԸ մասնակի, «Կարկաչան» ռեստորան և հարակից տարածքներ:

Сегодня будет отключено электроснабжение по следующим адресам
ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 9 ноября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156 на улице Андраника, 17, 18, 19, 21 на улице Назарбекяна, частные дома на 1-ом переулке улицы Арменакяна, частные дома 234, 275 на улице Норки Айгинер, ООО “Нью Сяай Груп”, ГНКО “Манкан Тун”, гостиница ‘Режине” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в Норк Мараше; жилые дома 8, 13 на улице Аветисяна, 28, 29, 30 на улице Хоренаци, ясли-детский сад N21 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в 7-ом Норкском массиве;
11:00-17:00 жилые дома 16, 23, 23/1, 35 и частные дома 14-41/5 на улице Г.Мурадяна, жилые дома 16, 18 на улице Орбели, частные дома 6-27 на 2-ом переулке Киевяна, частные дома 1-16 на улице Саркавага, частные дома 1-15 на 1-ом переулке Саркавага, 1-6А на 2-ом переулке, жилой дом 8/2 и частный дом 1 на 3-ем переулке Саркавага, частные дома 1-24 в кв. “Канакер”, частные дома 1-43 на 1-ой улице, 17 на 4-ой улице в кв. “Канакер”, частные дома 9/3, 20 на 2-ом переулке 2-ой улицы кв. “Канакер”, жилые дома 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5 на улице П.Севака, частные дома 1-37 на улице Агаси; жилые дома 2/13, 5/1, 5/2 и частные дома 2/4, 2/15, 2/19, 14 на улице Асратяна, жилой дом 7 на 2-ем тупике ул. Улнеци, частные дома 141/4, 141/7 на улице Улнеци, частный дом 2/2 на 2-ой улице Лепсуса, жилой дом 1/8 на Тбилисском шоссе, жилые дома 10/6, 20/1 и частные дома 12-34 на улице Аргутяна, частный дом 6/2 на 1-ом переулке Мамиконянца, жилые дома 5, 6, 7, 16 и частные дома 1А-21 на улице Эмина, жилые дома 12/1, 12/2, 12/3, 12/4 на пр. Азарутяна, частные дома 77-99 на улице Кери, частные дома 19-189 в кв. “Конд”, 10-46 на улице Таиров, 64-350 в кв. “Норагюх”, частные дома 3/1, 3/2 на пр. Исакова, абоненты-жильцы жилых домов 7, 9 на улице Хоренаци и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), детский сад N87, жилой дом 15 на пр. Багратуняца, 16 на улице Ехбайрутяна, 1, 3 на улице Гарегина Нжде, 17 на улице Манандяна, частные дома на улицах 1, 2, 3, 6, 7, 8 в кв. “Норагавит”, частные дома на 1-ом тупике 1-ой улицы кв. ‘Норагавит”, частные дома на 1-ом переулке 2-ой улицы, частные дома на 2-ом тупике 6-ой улицы Норагавита, частные дома на 3-ем переулке 1-ой улицы кв. “Норагавит” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилые дома 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156 на улице Андраника, жилые дома 17, 18, 19, 21 на улице Назарбекяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:00-16:00 село Аревик;
10:00-14:00 частично села Даштаван, Дарбник, Покр Веди;
11:00-13:00 частично село Хнаберд;
11:00-16:00 жилой дом 43 на улице Арза, частично улица Маркса в городе Арташат;
13:00-16:00 частично село Айгестан;
11։00-15։00 частично село Шатин;
10։00-15։00 улицы Чаренца, Мгера Мкртчяна, Пахлавуняц, Полиция, школа, детский сад, бензозаправочная станция “Флеш”, ЧП ‘Самвел Пуртоян”, дом отдыха ‘Парк виллидж, гостиничный комплекс “Воску ашхар”, компании ‘Роял”, ‘Легал”, ‘Агамик”, “Адомас”, “Микаэль Варданян”, “Тирамайр”, “Гуд Ренд”, “Матакарарум”, квартал ‘Нор” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Цахкадзор;
11։00-13։00 община Бжни, частные дома Бжни, станции сотовых операторов “Юком”, ‘ВЕОН Армения”, “Виваселл-МТС” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-14։00 частично село Балаовит;
11։00-17։00 частично частные дома Джврежа и Дзорахбюра; частично села Котайк, Гегашен, Катнахбюр, село Камарис полностью;
12:00-15:00 6, 7, 8 микрорайоны, квартал ‘Кентрон” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), газовая контора и здание мэрии в городе Абовян;
10։30–16:30 населенный пункт Личка и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00–14:00 населенный пункт Цаккара полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
12։00-15։00 улицы Гардмани, Байрона, Г.Надаряна, Чаренца, Комитаса, Септембери 21, Паруйра Севака, Гарегина Нжде, Тиграна Меца, Чилингаряннери, Огостоси 23, Маштоца; территории, прилегающие к кладбищу, в кв. ‘Верин Чамбарак”; ООО “Паргев” в кв. “Верин Чамбарак”, детский сад N5, воинская часть, газозаправочная станция, асфальтовый завод, школа N4 в кв. “Неркин чамбарак” в городе Чамбарак; села Антарамеч, Дзораван, Дпрабак, Айгут, Калаван, Барепат, Гетик, Мартуни, Ттуджур, Неркин Чамбарак, Ваан Шоржа, Ахберк, Драхтик;
12:00-14:00 село Кохб, частично село Бердаван, газозаправочные станции, станции сотовых операторов и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:00-16:00 частично 1-ая улица села Ашоцк в Ашоцком регионе;
11:00-17:00 села Гарибджанян, Ахурик, Воскеат в Ахурянском регионе; птицефабрика “Ширак”, газозаправочная станция Азатана, склад картофеля, частично ООО “Игит”, ресторан “Каркачан” и прилегающие территории.