Դեսպանությունը Հունաստանում գտնվող ՀՀ քաղաքացիներին հորդորում է կապ հաստատել իրենց հետ
Աջակցիր «Ա1+»-ինՀունաստանում ՀՀ դեսպանությունը հայտարարություն է տարածել՝ կոչ անելով Հունաստանում բնակվող ՀՀ քաղաքացիներին կապ հաստատել դեսպանատան հետ։
Հաշվի առնելով կորոնովիրուսի տարածմամբ առաջացած ճգնաժամային իրավիճակը՝ Հունաստանում ՀՀ դեսպանությունը հորդորում է Հունաստանում բնակվող բոլոր ՀՀ քաղաքացիներին կապ հաստատել դեսպանության հետ և տեղեկություն տրամադրել իրենց վերաբերյալ՝ ուղարկելով տվյալները (անուն, ազգանուն, բնակության վայր /նահանգ, քաղաք, հասցե/, հեռախոսահամար) հետևյալ էլեկտրոնային հասցեով՝ [email protected] :
Տեղեկացնում ենք նաև, որ նման տեղեկատվության տրամադրումը որևէ պարտավորություն չի առաջացնում։
Դեսպանության հետ կապ կարելի է հաստատել հետևյալ հեռախոսահամարով՝ +30 2106831130 ներքին համարը՝ 207 (09։00-16։00):

Посольство призывает граждан Армении, находящихся в Греции, связаться с ними
Учитывая кризисную ситуацию, связанную с распространением коронавируса, посольство Армении в Греции призывает всех граждан Армении, проживающих в Греции, связаться с посольством.
“Призываем также и граждан Республики Армения предоставить информацию о них, отправив данные (имя, фамилия, место жительства /штат, город, адрес/, номер телефона) по следующему электронному адресу: [email protected].
Сообщаем также, что предоставление такой информации не создаст никаких обязательств. Связаться с посольством можно по телефону: +30 2106831130 внутренний номер: 207 с 09 00 до 16:00” , - говорится в сообщении посольства.