Ucom-ում անսահմանափակ ինտերնետի հատուկ առաջարկը դարձել է անժամկետ
Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության Level Up 4700 կանխավճարային և Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլաններով տրամադրվող անսահմանափակ ինտերնետի առաջարկը դառնում է անժամկետ։ Հատուկ առաջարկի շրջանակներում նշված սակագնային պլաններով տրամադրվող անսահմանափակ ինտերնետը բաժանորդներին հասանելի կլինի ոչ միայն ողջ 2022 թվականի ընթացքում, այլ առանց վերջնաժամկետի։
Հարկ է նշել, որ Level Up 4700 կանխավճարային սակագնային պլանով յուրաքանչյուր 30 օրը մեկ վճարելուց հետո բաժանորդներն իրենց սմարթֆոններին կստանան ոչ միայն անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն, այլև 1500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար։
Իսկ միանալով Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլանին՝ բաժանորդներն ի լրումն անսահմանափակ ինտերնետի կստանան 3000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար։
«Ucom-ում մենք կարևորում ենք բոլոր այն բաժանորդներին, որոնք միացել են մեզ հատուկ առաջարկի շրջանակներում և հասցրել են առօրյայում համացանցից օգտվելու և մշտական կապի մեջ մնալու կայուն սովորույթներ ձևավորել։ Եթե դուք էլ չեք պատկերացնում ձեր օրն առանց ակտիվ շփման, լրահոսին և խելացի տան սարքավորումների աշխատանքին հետևելու, ապա Level Up 4700 և Level Up 5500 սակագնային պլանները հենց ձեզ համար են», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։

СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ БЕЗЛИМИТНОГО ИНТЕРНЕТА ОТ UCOM СТАЛО БЕССРОЧНЫМ
Специальное предложение безлимитного интернета, предназначенное для абонентов предоплатного тарифного плана Level Up 4700 и постоплатного тарифного плана Level Up 5500 услуги голосовой связи компании Ucom, становится бессрочным. Безлимитный интернет, предоставляемый в рамках специального предложения, будет доступен абонентам не только в течение всего 2022 года, но и впредь, без ограничения срока.
Стоит отметить, что с предоплатным тарифным планом Level Up 4700 по совершении оплаты каждые 30 дней абоненты получат не только возможность пользоваться безлимитным доступом к интернету, но и 1500 минут для звонков во все местные сети. Арцах, США и Канаду.
А подключившись к постоплатному тарифному плану Level Up 5500, помимо безлимитного интернета, абоненты получат 3000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду.
«В Ucom мы ценим всех тех абонентов, которые подключились к нам в рамках специального предложения и успели сформировать устойчивые привычки ежедневного использования интернета и посточнного пребывания на связи. Если и вы не представляете свой день без активного общения, пролистывания новостной ленты или слежения за работой приборов умного дома, то тарифные планы Level Up 4700 и Level Up 5500 именно то, что вам нужно», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.