Սոչիից Երևան, Եգիպտոս, Թուրքիա․Աերոֆլոտի նոր առաջարկը
Աջակցիր «Ա1+»-ինԱեորոֆլոտը սկսել է ուղիղ և կանոնավոր չվերթներով ավիատոմսերի վաճառքը Սոչիից դեպի Երևան, Եգիպտոս, Իսրայել, Ղազախստան, Թուրքիա, Ուզբեկստան։ Նոր ծրագիրը հիմնված է տարանցիկ ուղևորահոսքի վրա և կհետաքրքրի այն ուղևորներին ովքեր կօգտվեն Շերեմետեվոյի, Սանկտ-Պետերբուրգի, Կրասնոյարսկի օդանավակայաններից։
Սոչիից թռիչքները կիրականացվեն 17 ուղղություններով «Ռոսսիա» ավիաընկերության միջոցով, հայրենական արտադրության SuperJet 100 օդանավերով։
Աերոֆլոտը կշարունակի ուսումնասիրել Սոչիից միջազգային թռիչքների զարգացման հեռանկարը։ Ասված է «Աերոֆլոտ» ընկերության պաշտոնական կայքում։

Из Сочи в Ереван, Египет, Турцию: новое предложение Аэрофлота
Поддержи А1+!"Аэрофлот" запустит прямые регулярные рейсы из Сочи в Армению, Египет, Израиль, Казахстан, Турцию и Узбекистан․ Об этом говорится в сообщении компании.
"Полетная программа ориентирована на транзитный пассажиропоток и будет интересна для пассажиров, следующих по маршруту через Сочи из базовых аэропортов авиакомпаний группы – Москвы ("Шереметьево"), Санкт-Петербурга и Красноярска", - сказано в сообщении.
Полеты из Сочи по 17 направлениям будут выполняться авиакомпанией "Россия" (входит в группу "Аэрофлот") на самолетах Superjet 100. Для этого планируется базирование до десяти таких самолетов.