ԱԻ նախարարն ընդունել է քաղաքացիներին (տեսանյութ)
Յուրաքանչյուր ամսվա վերջին ուրբաթ օրը՝ սահմանված կարգի համաձայն, արտակարգ իրավիճակների նախարարի մոտ կազմակերպվում է քաղաքացիների ընդունելություն:
Հունվարի 31-ին Արտակարգ իրավիճակների նախարար Ֆելիքս Ցոլակյանը հերթական անգամ ընդունել է նախապես ցուցակագրված 23 քաղաքացու: Քաղաքացիների բարձրացրած հարցերը հիմնականում վերաբերում էին Արտակարգ իրավիճակների նախարարության համակարգում աշխատանքի տեղավորմանը:
Խոսելով ընդունելության մասնակիցների հետ, ինչպես նաև լսելով համապատասխան պաշտոնատար անձանց պարզաբանումներն ու դիտարկումները՝ Ֆելիքս Ցոլակյանը հանձնարարեց մանրամասն ուսումնասիրել յուրաքանչյուր կոնկրետ դեպք և հնարավորության սահմաններում լուծում տալ բարձրացված հարցերին:

Министр ЧС принял граждан (видео)
Поддержи А1+!В последнюю пятницу каждого месяца, согласно установленному порядку, у министра чрезвычайных ситуаций организуется прием граждан.
31-го января министр чрезвычайных ситуаций Феликс Цолакян в очередной раз принял заранее зарегистрированных 23 граждан. Вопросы, поднятые гражданами, в основном касались трудоустройства в системе Министерства чрезвычайных ситуаций.
Поговорив с участниками приема, а также выслушав разъяснения и наблюдения соответствующих должностных лиц, Феликс Цолкян поручил подробно изучить каждый конкретный случай и в пределах возможности решить поднятые вопросы.