Քրիստինե Պողոսյանը չի հասկանում, թե ինչո՞ւ պետք է Անդրանիկ Քոչարյանը ներողություն խնդրի Արփինե Հովհաննիսյանից (տեսանյութ)
«Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Քրիստինե Պողոսյանը պատճառ չի հասկանում, թե ինչո՞ւ պետք է խմբակցության պատգամավոր Անդրանիկ Քոչարյանը ներողություն խնդրի Արդարադատության նախկին նախարար Արփինե Հովհաննիսյանից:
«Պարոն Քոչարյանը հասուն տղամարդ է, եթե կարիք զգա ներողություն խնդրելու, ես չէ, որ պետք է նրան դրա մասին ասեմ: Եթե անհրաժեշտ համարի, որ պետք է ներողություն խնդրի, ապա հանգիստ կասի»,- խորհրդարանում լրագրողների հետ զրույցում ասաց պատգամավորը:
Ըստ Քրիստինե Պողոսյանի՝ աղմուկը բարձրացրել է այն պատճառով, որ հասարակությունը երկակի ստանդարտներով է ապրում:
«Նույն պայմաններում վիրավորում են տղամարդուն, ձեզնից ոչ մեկը չի պաշտպանում այդ տղամարդուն»,- դիմելով լրագրողներին՝ ընդգծեց Քրիստինե Պողոսյանը:

Кристине Погосян не понимает, почему Андраник Кочарян должен извиниться перед Арпине Ованнисян (видео)
Поддержи А1+!Депутат от фракции «Мой шаг» Кристине Погосян не понимает причины, почему депутат Андраник Кочарян должен извиниться перед бывшим министром юстиции Арпине Ованнисян.
«Господин Кочарян – зрелый мужчина, если он почувствует необходимость принести извинения, не я должна просить его об этом. Если он сочтет необходимым извиниться, он спокойно скажет», - в беседе с журналистами в парламенте сказала депутат.
По мнению Кристины Погосян, шум поднялся из-за того, что общество живет двойными стандатами.
«В тех же условиях оскорбляют мужчину, никто из вас не защищает этого мужчину», - обратившись к журналистам, подчеркнула Кристине Погосян.