UCOM-ն առաջարկում է միավորել շարժական ու ֆիքսված ծառայությունները UNITY փաթեթներում եւ խնայել մինչեւ 45 տոկոս (տեսանյութ)
«Յուքոմ» ընկերության ինչպես առկա, այնպես էլ նոր բաժանորդները, միավորելով իրենց ֆիքսված և շարժական ծառայությունները մեկ փաթեթում, կվճարեն մինչև 45% ավելի քիչ գումար, քան այդ ծառայություններին առանձին-առանձին բաժանորդագրվելու դեպքում։
Unity տարիֆի 55 000 բաժանորդներ արդեն խնայում են։ Մայիսի 3-ից «Յուքոմ» ընկերությունը բարելավում է Unity սակագնային փաթեթներով նախատեսված թե՛ ֆիքսված ինտերնետի արագությունը, թե՛ շարժական ինտերնետ-փաթեթների ներառումները։ Մասնավորապես, Unity 8000 տարիֆին միացած բաժանորդներն այսուհետ կվայելեն տան ինտերնետը մինչև 150 Մբիթ/վրկ արագությամբ, նախկին 100 Մբիթ/վրկ փոխարեն, իսկ շարժական ինտերնետի ծավալն ամեն ամիս կկազմի 20 ԳԲ` նախկին 15 ԳԲ փոխարեն։
«Լավ լուր ունենք նաև Unity 7000 և Unity 9000 մարզային սակագնային փաթեթներից օգտվող առկա և նոր բաժանորդների համար։ Այսուհետ դուք կունենաք 20 ԳԲ գերարագ շարժական ինտերնետ՝ 15 ԳԲ փոխարեն, իսկ Unity 9000 փաթեթի բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 1000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, նախկին 500 րոպեի փոխարեն», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ 12 ամսով միանալու դեպքում Unity սակագնային պլաններով տրամադրվող տան ինտերնետի արագությունը կավելանա 50 Մբիթ/վրկ բոլոր բաժանորդների համար, Իսկ Unity 20 000 սակագնային փաթեթին միանալու դեպքում բաժանորդները կօգտվեն մինչև 500 Մբ/վրկ արագությամբ տան ինտերնետից, նախկին 400 Մբ/վրկ փոխարեն։
Հիշեցնենք, որ միանալով Unity սակագնային փաթեթներին՝ բաժանորդները ոչ միայն խնայում են ընտանեկան բյուջեն, այլև մտապահում են ընդամենը մեկ հիմնական Unity հեռախոսահամար, որը մուտքագրելով Ucom հավելվածում կամ վճարային որևէ հարթակում՝ կարող են արագ վճարել փաթեթում ներառված բոլոր ծառայությունների համար։

Ucom предлагает объединить мобильные и фиксированные услуги в пакетах Unity и сэкономить до 45% (видео)
Как действующие, так и новые абоненты компании Ucom, объединив свои услуги фиксированной и мобильной связи в одном пакете, смогут платить до 45% меньше денег, чем, если бы они подключались к этим услугам по отдельности. Об этом сообщает пресс-служба компании.
55 000 подписчиков тарифа Unity уже экономят. Начиная с 3 мая компания «Ucom» повышает как скорость фиксированного интернета, так и включение пакетов мобильного интернета, предусмотренных тарифными пакетами Unity. В частности, абоненты, подключенные к тарифу Unity 8000, теперь будут пользоваться домашним интернетом на скорости до 150 Мбит/с вместо прежних 100 Мбит/с, а объем мобильного интернета составит 20 Гбайт ежемесячно вместо прежних 100 Мбит/с. предыдущие 15 Гб.
«У нас есть хорошие новости и для действующих и для новых абонентов, использующих региональные тарифные пакеты Unity 7000 и Unity 9000. Отныне у вас будет 20 Гб высокоскоростного мобильного интернета вместо 15 Гб, а абоненты пакета Unity 9000 получат 1000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, вместо прежнего 500 минут», - сказал глава компании, директор Ральф Йирикян.
При подключении на 12 месяцев скорость домашнего интернета, предоставляемая тарифными планами Unity, увеличится на 50 Мбит/с для всех абонентов, а при подключении тарифного пакета Unity 20 000 абоненты будут пользоваться домашним интернетом со скоростью до 500 Мбит/с, вместо прежних 400 Мбит/с.
Присоединяясь к тарифным пакетам Unity, абоненты не только экономят семейный бюджет, но и запоминают только один основной номер телефона Unity, введя который в приложении Ucom или любой платежной платформе, они смогут быстро оплатить все услуги, входящие в пакет.