Հոսանքի անջատումներ՝ նշված հասցեներում
Աջակցիր «Ա1+»-ին«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-17:00 Միրաքյան, Սարգսյան փողոցներ, Աջափնյակի թաղապետարան, Սեբաստիա փ. 24/2, 30ա, 30բ, 24/1 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Արեշ 2փ. 1-30; 4փ. 1-46 սեփական տներ, Մուրացան փ. 130-138 (զույգ) սեփական տներ, Բագրատունյաց պող․ 8, 10, Արտաշիսյան փ․ 71, 73, Չեխովի փ․ 56 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նար-Դոս փ. 132-150 սեփական տներ, Չարենց փ. 2-րդ նրբ. 32/3, 32/28 շենքեր, Սարի Թաղի 6-րդ շարքի 158-182 սեփական տների բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հր. Քոչար փ. 13 շենք, Խաչատրյան փ. 16/1-20/4 սեփական տներ, Կոմիտասի պող. 47/1 շենքեր, Քանքեռ ՀԷԿ թաղ. 1, 2/1, 2/2, 4, 7, 8, 8Ա, 9, 99, 224, Շրջանցիկ թունել փ. 8 շենքեր, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 1-41բ, Ղափանցյան փ. 11, 9/16, 22/5, 333 սեփական տներ, Ծարավ Աղբյուր փ. 15-52, Քանաքեռ 9փ. 2-40/1, 10փ․1-14/1 սեփական տներ,
10։30-14։00 Ծաղկաձոր քաղաք մասնակի, սպորտհամալիր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
14։00-17։00 Ծաղկաձոր քաղաք մասնակի, Մաքրավանի ամառանոցներ, արևային կայան,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն, Կոտայք և Պտղնի գյուղեր մասնակի,
09։30–10:00 Ձորագյուղ գյուղն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։30-16։30 Սևանի Վազգենյան հոգևոր դպրանոց, Ճեմարան, Առագաստանավային բազա, «Գրողների միության տուն», «Կարեն», «Կարինե Հարությունյան», «Ռաֆֆի և Սերինե», «Ատլանտ Ինվեստ», «Արաս Կոնտրակտ», «Մոսկվա-1», «Հրանտ և Էդվարդ» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լիճք և Ներքին Գետաշեն գյուղերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Անիի տարածաշրջան՝ Սարակապ գյուղի հին գյուղ թաղամաս, Մարալիկ քաղաք՝ կենտրոնական մաս, Դատարանի շենք, համայնքապետարանի շենք, կապի հանգույց և հարակից տարածքներ, Ձորակապ գյուղ, Աշոցքի տարածաշրջան՝ Սարապատ գյուղ,

Поддержи А1+!ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 10 октября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-17:00 улицы Миракяна, Саргсяна, муниципалитет “Ачапняк”, абоненты-жильцы жилых домов 24/2, 30а, 30б, 24/1 на улице Себастия и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 собственные дома 1-30 на 2-ой улице Ареша, 1-46 на 4-ой улице, собственные дома 130-138 (четные) на улице Мурацан, жилые дома 8, 10 на пр. Багратуняца, 71, 73 на улице Арташисяна, 56 на улице Чехова и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); собственные дома 132-150 на улице Нар-Доса, жилые дома 32/3, 32/28 на 2-ом переулке улицы Чаренца, абоненты-жильцы собственных домов 158-182 в 6-ом ряду Сари Тага и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилой дом 13 на улице Гр.Кочара, собственные дома 16/1-20/4 на улице Хачатряна, жилые дома 47/1 на пр. Комитаса, 1, 2/1, 2/2, 4, 7, 8, 8А, 9, 99, 224 в кв. “Канакер ГЭС”, 8 на улице Шрджанцик Тоннель, собственные дома 1-41б в кв. “Канакер ГЭС”, 11, 9/16, 22/5, 333 на улице Гапанцяна, 15-52 на улице Царава Ахбюра, собственные дома 2-40/1 на 9-ой улице, 1-14/1 на 10-ой улице Канакера;
10։30-14։00 частично город Цахкадзор, спорткомплекс и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
14։00-17։00 частично город Цахкадзор, частные дома Макравана, солнечная станция;
11։00-17։00 частично частные дома Джврежа и Дзорахбюра; частично села Гегашен, Котайк, Птгни;
09։30–10:00 село Дзоагюх полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10։30-16։30 духовная семинария, Лицей, парусная база, ООО “Грохнери миутян тун”, “Карен”, “Карине Арутюнян”, “Раффи ев Серине”, “Атлант Инвест”, “Арас Контракт”, “Москва-1”, “Грант ев Эдвард” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Севан; села Личк, Неркин Геташен полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 квартал “Ин гюх” села Саракап в Анийском регионе; центральная часть, здание Суда, здания общинного муниципалитета, узел связи и прилегающие территории в городе Маралик; село Дзоракап; село Сарапат в Ашоцком регионе;