Այս հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 30-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նազարբեկյան փ. 31, 31Ա շենքեր և Նոյ թաղամասի բնակիչ- բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Նազարբեկյան 31,31Ա շենքերը, ՏԵ5935–ից Նոյ թաղամասի
11:00-17:00 Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5, 5/3, 10, 11 շենքեր և 5-11 սեփական տներ, Ղափանցյան փ. 5/9-14/5 սեփական տներ, Բաղրամյան պող. 4-նրբ. 16-36 սեփական տներ, Ահարոնյան փ. 2/4, 2/11, 12/5 շենքեր, Ազատության պող. 24/15 շենք, Հ․Մուրադյան փ. 16, 23, 35 շենքեր և 16-41/5 սեփական տներ,
Արմավիրի մարզի՝
11:00-17:00 Արմավիր քաղաք՝ Արևելյան արդյունաբերական հատված և Սայաթ-Նովա փողոց,
Արագածոտնի մարզի`
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք մասնակի,
10:30-13:00 Ոսկետափ գյուղ, Այգավան գյուղ մասնակի,
10:30-16:00 Այգեզարդ և Քաղցրաշեն գյուղեր մասնակի,
10։00-12։00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ քաղաքապետարան, «Հայփոստ» ՓԲԸ, «Արարատբանկ» ընկերություն, Չարենցի, Կեչառիսի, Օրբելի եղբայրների և Մագիստրոսի փողոցներ, «Ռոսիա» հյուրանոց, «Գրողների տուն» հյուրանոցային համալիր, «Կեչառիս» հյուրանոց և հարակից օբյեկտներ, Կարենիս համայնք, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, «Ավետարանի հավատքի քրիստոնյաների եկեղեցի» կազմակերպություն, «Արտուս» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Հրազդան քաղաք՝ Միկրոշրջան թաղամաս 2-36, 41-44, 49, 50 շենքեր, Միկրոշրջան թաղամաս 53-65 շենքեր և հարակից օբյեկտներ, «Հայբիզնեսբանկ» ընկերություն, Ջրառատ թաղամաս մասնակի, թիվ 9 դպրոց, թիվ 9 մանկապարտեզ,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն և Կոտայք գյուղեր մասնակի,
Գեղարքունիքի մարզի`
10։00–12։00 Վերին Գետաշեն բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։00-14։30 Գավառ քաղաք՝ Արծվաքար թաղամաս մասնակի, «Ժորա Թարխանյան» կոչվող տարածքի բոլոր բնակիչ-բաժանորդներ, Սայադյան փողոց մասնակի, Կարմիր համայնք՝ «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերության բջջային կայան, Արծվաքարի «Մարտին Բարսեղյան» կոչվող տարածքի բոլոր բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00–13։00 Մադինա, Լեռնակերտ բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Գետաշեն բնակավայր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ:

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 30 сентября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 31, 31А на улице Назарбекяна, абоненты-жильцы квартала “Ной' и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 жилые дома 5, 5/3, 10, 11 и собственные дома 5-11 в кв. “Канакер ГЭС”, собственные дома 5/9-14/5 на улице Гапанцяна, собственные дома 16-36 на 4-ом переулке пр. Баграмяна, жилые дома 2/4, 2/11, 12/5 на улице Агароняна, жилой дом 24/15 на пр. Азатутяна, жилые дома 16, 23, 35 и собственные дома 16-41/5 на улице Г.Мурадяна;
11:00-17:00 Восточный промышленный сектор и улица Саят-Нова в городе Армавир;
11:00-17:00 частично город Аштарак;
10:30-13:00 село Воскетап; частично село Айгаван;
10:30-16:00 частично село Айгезард и Кахцрашен;
10։00-12։00 мэрия, ЗАО “Айпост”, компания “Араратбанк”, улицы Чаренца, Кечариса, Орбели Ехбайрнер, Магистроси, гостиница “Россия”, гостиничный комплекс “Дом Писателей” (“Грохнери Тун”), гостиница “Кечарис” и прилегающие объекты, община Каренис, станция компании “Юком”, Церковь христиан евангельской веры, ООО “Артус” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Цахкадзор;
10։00-16։00 жилые дома 2-36, 41-44, 49, 50 в кв. “Микрошрджан” (Микрорайон), жилые дома 53-65 в кв. “Микрошрджан” и прилегающие объекты, компания “Айбизнесбанк”, частично квартал “Джрарат”, школа N9, детский сад N9 в городе Раздан;
11։00-17։00 частично частные дома Джрвежа и Дзорахбюра; частично села Гегашен, Котайк;
10։00–12։00 населенный пункт Верин Геташен полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10։00-14։30 частично квартал “Арцвакар”, все абоненты-жильцы так называемой территории “Жора Тарханян”, частично улица Саядян в городе Гавар; станция компании Телеком Армения” в общине Кармир, все абоненты-жильцы так называемой территории “Мартин Барсегян” в Арцвакаре;
11։00–13։00 населенные пункты Мадина, Лернакерт полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично населенный пункт Неркин Геташен и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами).